آپارتمان های لوکس متراژ تهران چه قیمتی دارند؟

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از دنیای اقتصاد، آپارتمان های لوکس متراژ یک مدخل خاص و منحصر به فرد از راسته خانه را تشکیل می دهد که تا اینکه داخل اوج شرایط رکود، بازار خاص خود را دارد. ویژگی مهم این بخش از بازار، جنس متقاضیان آن است که اغلب ویژگی بودجه ای برای خرید ندارند و داخل نتیجه وضعیت اقتصادی اثری بر تصمیم بازپسین آنها برای خرید سرزمین ندارد. چند متر آپارتمان تو تهران با قرضه بناء اولی ها می نبوغ خرید؟ خریداران پا بر جا بناء بوسیله حاشیه نویسی رفتند | باید ۷۰ درصد مبلغ واحد مسکونی قرضه پرداخت شود

در نتیجه این بسرنوشت شوم دچار کردن از بازار اگرچه تعداد متقاضیان قدری نسبت بوسیله بخش مصرفی راسته ساختمانی دارد، اما درون هر صورت اغلب نمی توان شرایط آن را «رکودی» توصیف کرد و در تمام مقاطع زمانی و وضعیت اقتصادی، حداقل معاملات مورد صدای زیر مردانه داخل خیابان کوچک های میزبان این املاک انجام می شود. درون حال مهیا نیز با بود اینکه حجم معاملات ماهانه مسکن به دامن ۱۰ هزار فقره نزول کرده و عملا تعداد معاملاتی که در هر ماه ارتکاب می شود، در کف رکودی قرار دارد، اما نمایش در بازار آپارتمان های لوکس متراژ کاهش محسوسی نداشته است. بررسی فایل های موجود از املاک لوکس متراژ نزد بنگاه های ارسی و موتورهای جست وجوی ملکی نشان می دهد اکنون تقریبا نیمی از آپارتمان های مذکور که برای فروش عرضه شده اند، نوساز یا یکی دو سال تاسیس اما کلید نخورده هستند.

دسته دوم نمایش نیز یک قسمت قسمت کردن از املاک کلنگی با سن بنای متجاوز از ۲۰ سال و قدرالسهم سزاوار سرزنش تصویب هستند که تو گروه متراژی بزرگ تر از ۱۵۰ مترمربع قرار دارند. در واقع آپارتمان های چند ساله و میانسال تعداد اندکی از عرضه املاک لوکس متراژ را تشکیل می دهند و فایل ها عمدتا خواه نوساز یا کلنگی و بیش از ۲۰ سال ساخت هستند.