ارز و زر مجدد جدا شدند!

بوسیله گزارش ایسنا، براساس اعلام اتحادیه حرفه فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر، نقره و مسکوک تهران، مقدار سکه کامل بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز (سه شنبه) به ۱۰ میلیون و ۲۶۰ هزار تومان رسیده که ۳۱۰ هزار تومان نسبت بوسیله دیروز افزایش یافته است.

همچنین هر قطعه سکه طرح ابد ۹ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت دارد و هر قطعه شقه سکه با تکثیر ۱۲۰ هزار تومانی پنج میلیون و ۱۲۰ هزاره تومان فروخته می شود. ربع مسکوک اندوه ۱۰ هزار تومان افزایش یافته و سه میلیون تومان است.

سکه یک گرمی هم با افزودن ۶۰ هزار تومانی یک میلیون و ۶۰۰ هزاره تومان قیمت دارد.

در طلافروشی ها هر گرم طلای ۱۸ عیار ۹۴۴ هزار تومان عدل و ستد می شود که ۱۸ هزاره تومان افزایش نرخ را امتحان می کند.

این در حالی است که تو بازار جهانی، آخرین ارزش هر اونس طلا ۱۷۷۶ دلار ثبت شده که نسبت به دیروز پنج دلار کاهش یافته است.

در مسئله معاملات امروز راسته ارز نیز نرخ ها مقداری کاهش یافت. صرافی های بانکی هر دلار آمریکا را به مقدار ۲۱ هزاره و ۵۰۰ تومان خریدند و حد ۲۱ هزاره و ۶۵۰ تومان فروختند که ارج خرید و خرید در مقایسه با معاملات دیروز بوسیله ترتیب ۲۵۰ و ۲۰۰ تومان کاهش یافته است.  

همچنین، این صرافی ها هر یورو را وزن ۲۴ هزاره تومان خریدند و بوسیله قیمت ۲۴ هزار و ۱۵۰ تومان فروختند که ارج ابتیاع و بیع یورو نسبت به روز گذشته به تزیین ۱۰۰ و ۵۰ تومان با کاهش قیمت مواجه شده است.

علاوه براین، امروز بانک ها همچنین هر دلار آمریکا را ۲۱ هزار و ۵۰ تومان و هر یورو را معادل ۲۳ هزار و ۷۵۰ تومان قیمت گذاری کردند.  

انتهای پیام