بیتکوین عقب کنفرانس

به گزارش ایسنا به نقل از سی ان بی سی، بیتکوین نتوانست در رکورد جدید خود دوام بیاورد و به کانال ۲۲ هزاره دلار ظهر نشست. 

 بازدهی هفتگی محبوب ترین ارز دیجیتالی گیتی به مثبت ۱۸.۸۸ درصد رسیده است. خلال ۲۴ شایسته کردن گذشته بیت کوین با ثبت ریزش ۴.۱۷ درصدی به ۲۲ هزاره و ۷۵۹.۰۳ دلار رسید. بالاترین رکورد ثبت شده قیمت بیت کوین مربوط به روز نوزدهم دسامبر سال ۲۰۲۰ بوده که در آن این ارز به قیمت ۲۴ هزاره و ۷۳ دلار رسید. رکورد سابق این ارز مربوط بوسیله روز هجدهم دسامبر سال ۲۰۲۰ بوده که درون آن این ارز بوسیله بها ۲۳ هزار و ۴۰۰ دلار رسید

بیتکوین امسال را رویایی سپری کرده و ارج آن نسبت به ابتدای سال حدود ۱.۷۳ موافق اضافه یافته است. معامله گران ارزهای دیجیتالی مدعی هستند که وضعیت با سال ۲۰۱۷ متفاوت است و این ارز می تواند کانال شکنی های جدیدی را تجربه درنگ. ارزش راسته بیتکوین داخل حال مهیا متجاوز از حدود ۴۰۰ میلیارد دلار است.

  چارلز هیتر- مدیر دایره کرایپتو کامپیر گفت: تو ماه های اخیر شاهد توجه بیشتر سرمایه گذاران بوسیله پتانسیل بالای ارزهای دیجیتالی بوده ایم و زمان حال بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتالی سهم محسوسی از سبد دارایی سرمایه گذاران دارند. این بوسیله معنی آن است که آینده بی پرده تری برای این بازار خواهیم داشت.  

فدایی از معامله گران معتقدند بیتکوین پتانسیل شکستن سقف ۱۰۰ هزار دلاری را نیز تو طولانی مدت دارد.  

البته ریزش قیمتها در میدان ارزهای دیجیتالی محدود به بیت کوین نبود و قیمت بسیاری از ارزهای دیجیتالی دیگر نزولی بود؛ بوسیله گونه ای که اتریوم با ۶.۰۱ درصد کاهش به ۶۱۰.۱۱ دلار، بیت کوین کش با ۱۰.۶۵ درصد زکام به ۳۲۱.۴۴ دلار، لایت کوین با ۹.۵۷ درصد کاهش بوسیله ۱۰۵.۰۷ دلار،  مونرو با ۵.۳۴ درصد ریزش بوسیله ۱۴۶.۷۱ دلار، دش با ۸.۵۵ درصد عقبگرد به ۱۰۳.۷۷ دلار، زدکش با ۱۰.۸۶ درصد کاهش به ۶۸.۱۰ دلار و میکر با ۶.۲۴ درصد نزول بوسیله ۵۲۶.۵۸ دلار رسید.

انتهای پیام