جزئیات ۲ طرح پیش فروش ایران خودرو | زمان آغاز ثبت نام، اسامی خودروها و ارزش آنها

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایکوپرس، با توجه به تیمار زمانی فعال سازی دو برنامه فروش، امکان ثبت نام بخاطر هر خواستگار عزب در یکی از دو بخشنامه سهل خواهد بود.

در فروش علو العاده، چهار محصول پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ صندوقدار، پژو ۲۰۷ دستی هاچ بک و سمند ال.ایکس عرضه شده است. دستور کار پیش فروش یک ساله نیز با عرضه هشت محصول شامل پارس با موتور تی.یو.۵، پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ دو، سمند ال.ایکس، پژو ۲۰۷ دستی هاچ بک، سورن پلاس، دنا پلاس و رانا پلاس به ادا گذاشته خواهد شد. زمان تحویل خودروها داخل این طرح تیر و مرداد ۱۴۰۰ تعیین شده است.

حداکثر تا سه روز کاری پس از اختتام ثبت نام، قرعه کشی با پیشگاه نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار و اسامی منتخبان از طریق سایت فروش محصولات ایران خودرو بوسیله نشانی esale.ikco.ir و ارسال پیامک اخبار خواهد شد.

پذیرفته شدگان این دو طرح به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا طبق بخش نامه، نسبت به پرداخت وجه خودرو رفتار کنند.

به قصد دستیابی مشتریان حقیقی به خودرو، محدودیت های گذشته همچنان تعظیم می شود؛ از یکسره این محدودیت ها، ویژه فقط یک مایه خودرو به هر کد ملی، میلیونر نبودن پلاک فعال شخص متقاضی، دارا وجود داشتن گواهینامه، فاصله دست کم ۴۸ ماه از آخرین زمان ثبت نام و یا تحویل خودرو از شرکت های ایران خودرو و سایپا، شماره احصائیه و عده تماس متعلق به شخص متقاضی و ابطال گارانتی خودرو درون عارض لیس مراجعه به شبکه خدمات پس از ابتیاع با گذشت سه ماه از تحویل خودرو است.

پذیرفته شدگان داخل طرح های سابق که موفق به واریز وجه نشده اند همچنین می توانند با مراجعه به سایت بیع اینترنتی محصولات ایران خودرو نسبت به ثبت معروفیت اقدام کنند.