خودروی مفهومی برقی لکسوس LF-Z Electrified معرفی شد

نمونه مفهومی UX 300e یکی از اولین مجاهدت های لکسوس برای لول بوسیله سمت تولید خودروی الکتریکیبود؛ ولی زیرمجموعه ی لوکس تویوتا اکنون مصمم است که بوسیله طور تمام از فناوری برق استفاده کند. خودروی مفهومی لکسوس LF-Z Electrified جدیدترین تلاش این خودروساز برای کاهش آلاینده های مضر بوسیله شمار می جوی که زمینه را بخاطر مجموعه ای از مدل های سازوار با محیط زیست فراهم می کند و راحتی است تا سال ۲۰۲۵ به راسته عرضه شود. به گزارش موتوروان، کمال مطلوب لکسوس این است که تو مجموع ۲۰ خودروی هیبریدی، پلاگین هیبریدی و کاملاً الکتریکی تا اواسط دهه کنونی تولید نرم.

مدل مفهومی LF-Z Electrified دارای ظاهر، عملکرد و فناوری کاملا متاخر است و در مدت چهار سال در دسترس خواهد بود. این خودروی مفهومی به شکل شاسی اهتزاز با خط سقفی متشابه به فست بک و باله مرکزی است که شیشه تعاقب را دو نصف می یواش. شما درباره ی جلوپنجره دوک شبیه خودروهای این همکاری شنیده اید؛ اما لکسوس می گوید که این مدل مفهومی متاخر دارای جثه مشابه دوک با خطوط برجسته و چراغ های LED باریک تو جلو و عقب است.

LF-Z Electrified به عنوان یک خودروی مفهومی، به طور متعارف دارای چرخ های بزرگ و دوربین های جانبی به جای آینه های معمولی است. همان طور که قبلاً در فدایی از خودروهای لوکس و سطح اوج دیده شده است، لکسوس LF-Z Electrified از دستگیره های در برقی به جای دستگیره های سنتی بهره می سرما که فقط در رخ حاجت بیرون می آیند تا کاربر خودرو را باز یواش. با لمس حسگر انتصاب شده در تو دستگیره می توان این درها را باز کرد و در رخ نمره حالت آسیب زا مانند نزدیک شدن خودروها از کنار، درهای خودرو کاملاً باز نمی شوند.مقاله های مرتبط:مقیاس مفهومی لکسوس LF-1 رونمایی شدمدل مفهومی لکسوس LS رونمایی شد

ما به خصوص بوسیله سقف شیشه ای متجاوز بزرگ LF-Z Electrified که از نوع الکتروکرومیک است، فرع مند هستیم؛ یعنی بسته بوسیله اینکه بخواهید حریم خصوصی یا پرتو بیشتری داشته باشید، شیشه می تواند از حالت کدر به ساطع تبدیل شود. چهار صندلی زیاد پیشرفته در تو کابین مینیمالیستی خودرو راحتی دارند که تعداد تکمه های کنترلی متداول بوسیله شدت کاهش یافته است.

خودروی الکتریکی LF-Z Electrified از بسته باتری لیتیوم یون ۹۰ کیلووات ساعت نصیب می برد و ظرفیت پیمایش آن ۶۰۰ کیلومتر (۳۷۳ مایل) طبق معیار WLTP و با پشتیبانی از شارژ ۱۵۰ کیلووات پیش بینی شده است. تا اینکه اگر این خودروی برقی ۲۱۰۰ کیلوگرم وزن داشته باشد، رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر روزگار برای آن تنها سه ثانیه کشش می کشد و از سرعت ۲۰۰ کیلومتر پهلو ساعت نیز فراتر می رود. طولانی این موارد به لطف سیستم محرکه Direct4 فراهم می شود که درون کل ۵۳۶ اسب تبخیر قدرت و ۷۰۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

ما همچنین می دانیم که این خودروی مفهومی از فناوری هدایت برقی برخوردار است؛ بوسیله این انتزاعی که اتصال مکانیکی از ضابطه شافت حکم حیات ندارد و باید پاسخ فرمان را بهبود ببخشد. سپرده باتری نامشخص به نعوظ طولی در کف خودرو گمارش می شود تا ارتفاع مرکز ثقل را کاهش بدهد؛ اما هیچ جزئیاتی درباره ی ظرفیت، روشنایی حرکتی در دسترس و مدت زمان شارژ مجدد آن بود ندارد.

لکسوس در تقلا برای توسعه ی خودروهای الکتریکی در سال های آینده، داخل مارس ۲۰۲۴ مرکز تجاری و فنی خویشتن را در مرکز متخصص شیمویاما تویوتا (TTCS) در ژاپن باز کردن خواهد کرد.بیشتر بخوانید:پیشرانه پلاگین هیبرید مرسدس AMG با غلبه ۸۰۰ اسب بخار معرفی شداولین میزان از وانت برقی هامر و فورد برونکو با قیمت میلیون دلاری حراج شدندگلیکن هاوس نسخه جاده ای ابرخودرو SCG 007 را تولید خواهد کردشرایط دخول به محدوده طرح ترافیک تهران اعلام شدمدل مفهومی کوپه برقی جنسیس X معرفی شد