مدل های متاخر لپ تاپ دل معرفی شد

بوسیله گزارش Engadget، دل پیش از شروع  CES ۲۰۲۱ لپ تاپ های Latitude 9420 و Latitude 9520 را معرفی کردن کرده است. این لپ تاپ ها با ویژگی جدیدی به نام SafeShutter همراه هستند.

دل ادعا می‎کند برای نخستین جنین شاتر خودکار دوربین تولید کرده است. به کمک این ویژگی و با توجه بوسیله اپلیکیشن ویدئوکنفرانسی که از آن استفاده می کنید، شاتر دوربین باز و بسته می شود و دیگر نیاز ندارید دوربین را بپوشانید. لپ تاپ های سری لتیتود ۹۰۰۰ از تکمه مخصوصی برای حد کردن میکروفن روزی می برند.

معیار های جدید لپ تاپ دل به پردازنده ی نسل ۱۱ اینتل مجهز شده اند. به گفته ی دل، لتیتود ۹۴۲۰ از جمله محصولاتی است که بخاطر کارکردن در ساختمان بیش ارزان خواهد بود. این محصول بلندگوی تویی بهتری از میزان های قبلی دارد و دوربین آن از ویژگی هایی متشابه توافق تلالو و زدودن کردن محیط پس بن یکروز می برد.مقاله ی مرتبط:دل از اولین نمایشگر فوق فراخ ۴۰ اینچی خویشتن رونمایی کرد

لتیتود ۹۴۲۰ با ساختار رایج لپ تاپ راهی میدان می شود و یک نمونه هیبریدی غم دارد که از 5G یا 4G یکروز می برد و از eSIM پشتیبانی می کند.

Latitude 9420 در گسستگی خزنده با بها ۱۹۴۹ دلار راهی بازار می شود. Latitude 9520 هم درون مفارقت بهار عرضه خواهد شد؛ اما قیمت آن هنوز روشن نشده است.

اگر لپ تاپ با صفحه ارائه مبصر خودی دارید، دل محصول دیگری به شهرت Latitude 7520 معرفی کردن کرده است. این لپ تاپ ورق عرضه ۱۵ اینچ با کیفیت 4K دارد و از دوربین Full HD یکروز می برد.

دل لپ تاپ های Latitude 5420 و Precision 3560 را حزن معرفی کرده که ۲۱ درصد جنس بدنه در آن ها از بیوپلاستیک تشکیل شده است. این شرکت تصمیم دارد تا سال ۲۰۳۰، نیمی از محصولات خود را با استفاده از این مقیاس پلاستیک تولید درنگ.

 لپ تاپ های لتیتود ۵۴۲۰ و پرسیژن ۳۵۶۰ در کتاب ۱۲ ژانویه با قیمت ۱۰۴۹ دلار و ۱۱۸۹ دلار راهی بازار خواهد شد.بیشتر بخوانید:دل از اولین نمایشگر علو وسیع ۴۰ اینچی خود رونمایی کردمینگ چی کو: اپل گلس و آیپد پرو جدید در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهند شداحتمال معرفی کردن مک بوک پرو حاضر به ۱۲ هسته پردازشی در مارس ۲۰۲۱نسل بعد اینده کامپیوترهای مک ممکن است به صفحه کلید تطبیقی مهیا شوندآنر با جدا شدن از هواوی لایسنس ویندوز ۱۰ مایکروسافت را به مشت آورد